ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ-Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Εκπαιδευτική Επίσκεψη στην Αθήνα

Το Γυμνάσιο Καμένων Βούρλων δέχεται οικονομικές προσφορές για εκπαιδευτική επίσκεψη στο Θέατρο Κνωσσός στην Αθήνα, στις 14-12-2023 ημέρα Πέμπτη.

Διαδρομή :Κ. Βούρλα-Αθήνα-Κ. Βούρλα

Στην επιστροφή το λεωφορείο θα πρέπει να επιστρέψει τους μαθητές στο Καινούριο.

Συμμετέχοντες μαθητές: 34

Συνοδοί Εκπαιδευτικοί: 3

Ώρα αναχώρησης: 8.00

Ώρα αναχώρησης από Αθήνα: 14.30

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία, απαραιτήτως :
• Ασφαλιστική «ταξιδιωτική κάλυψη» που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας για κάθε εκδρομέα (ή πρόσθετη ασφάλιση)
• Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης
• Φ.Π.Α
• Υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Στην αξιολόγηση των προσφορών θα ληφθούν σοβαρά υπόψη και τα ποιοτικά χαρακτηριστικά της κάθε προσφοράς.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Καμένων Βούρλων ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και 11/12/2023 και ώρα 12.00 μ.μ.

Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 2235024111
Παπακυριτσοπούλου Ελένη