Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για Μονοήμερη εκδρομή του ΓΕΛ Αταλάντης στα Τρίκαλα

Το ΓΕΛ Αταλάντης δέχεται οικονομικές προσφορές για την μονοήμερη εκδρομή των μαθητών Α και Β Λυκείου στα Τρίκαλα στις 15-12-2023.

Μεταφορικό μέσο:  2 Λεωφορεία

Προορισμός: Τρίκαλα

Αρ. Μαθητών: 90

Συνοδοί: 5

8.00 Αναχώρηση από τον χώρο του Σχολείου για Τρίκαλα- Μύλο Ξωτικών- Κάστρο.

18.00: Αναχώρηση για Αταλάντη

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και για το κόστος ανά μαθητή.

Απαιτούνται

Μεταφορές και περιηγήσεις με το λεωφορείο σύμφωνα με το πρόγραμμα.

Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.

Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).

Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 8-12-2023 στις 12.00 μμ.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ