ΓΕΛ ΣΤΥΛΙΔΑΣ – Ημερήσια εκδρομή στα Τρίκαλα

Το ΓΕ.Λ. Στυλίδας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά γραφεία, για την πραγματοποίηση ημερήσιας εκπαιδευτικής εκδρομής στα Τρίκαλα, με τα εξής χαρακτηριστικά:
• Προορισμός: Τρίκαλα
• Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: Σαράντα (40)
• Αριθμός συνοδών καθηγητών: Τρεις (03)
• Διάρκεια: Μια (01) ημέρα
• Ημερομηνία: 20/12/2023
• Μεταφορικό μέσον: Λεωφορείο, με όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κ.λπ.)
Πρόγραμμα μετακινήσεων
Στυλίδα (08:00) – Τρίκαλα – Επίσκεψη στο Μουσείο Βασίλη Τσιτσάνη και στο Πάρκο Ματσόπουλου (Μύλος των Ξωτικών) – Στυλίδα (19:00)
Απαιτείται ασφάλεια αστικής επαγγελματικής ευθύνης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση μαθητών και συνόδων που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής και κόστος ανά μαθητή (με ΦΠΑ).
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο, με την ένδειξη «ΤΡΙΚΑΛΑ», στο γραφείο του Διευθυντή του ΓΕ.Λ. Στυλίδας (Ταχ. Δ/νση: Τέρμα 25ης Μαρτίου, Στυλίδα, Τ.Κ. 35300), ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και τη Δευτέρα 11-12-2023 (ώρα 12:00).
Με την προσφορά θα κατατεθεί υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Να ληφθεί υπόψη η με αρ. 20883/ΓΔ4/13-02-2020, απόφαση του Υ.ΠΑΙ.Θ.

Σακελλάρης Αλ.