Πρόσκληση υποβολής προσφορών για ημερήσια εκπαιδευτική εκδρομή μαθητών του Γυμνασίου-Λυκείου Υπάτης στα Τρίκαλα

Το Γυμνάσιο και Λύκειο Υπάτης δέχονται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής μαθητών  στα Τρίκαλα στις 18  Δεκεμβρίου 2023 ημέρα Δευτέρα.

Προορισμός: Τρίκαλα

Μεταφορικό μέσο: Τουριστικά Λεωφορεία.

Αριθμός Μαθητών: 75

Αριθμός Συνοδών: 6

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΡΟΜΗΣ

08:00 π.μ. Αναχώρηση από την Υπάτη.

10:30π.μ. Άφιξη στα Τρίκαλα

15:00 μ.μ. Αναχώρηση από τα Τρίκαλα

16:30 μ.μ.  Άφιξη στην Υπάτη

Στην προσφορά θα πρέπει να αναφέρεται:

• Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
  • Πρόσθετη ατομική ασφάλιση για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
  • Φ.Π.Α.
  • Υπεύθυνη Δήλωση, ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
  • Προσφορά συνολικού κόστος της εκδρομής και κόστος ανά μαθητή.
  • Στην αξιολόγηση των προσφορών θα ληφθούν σοβαρά υπόψη και τα ποιοτικά χαρακτηριστικά της κάθε προσφοράς.

Οι προσφορές θα επιδοθούν στο  γραφείο της Διευθύντριας του Λυκείου Υπάτης  μέχρι την Τρίτη 12-12-2023 και ώρα 10:00, σε κλειστό φάκελο με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε    πρωτότυπη μορφή, ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με κωδικό ασφαλείας εγγράφου.

Να ληφθεί υπόψη η με αρ. 20883/ΓΔ4/13-02-2020, απόφαση του Υ.ΠΑΙ.Θ.Α.

Η Διευθύντρια Λυκείου Ο Διευθυντής Γυμνασίου

Ελένη Τραχανά