Πρόσκληση υποβολής προσφορών για την ημερήσια εκπαιδευτική επίσκεψη μαθητών/τριων του Γυμνασίου Μαλεσίνας στην Αθήνα

Γυμνάσιο Μαλεσίνας  Τ.Κ. 35001

Τηλ: 2233051303 &  2233350642

mail@gym-males.fth.sch.gr

Αναχώρηση: Δευτέρα 29/01/2024

Διάρκεια: 1 ημέρα

Μεταφορικά μέσα : 1 λεωφορείο (όχι διώροφο)

Αριθμός συμμετεχόντων μαθητών:37

Αριθμός συνοδών εκπαιδευτικών: 4

Ζητούνται προσφορές από ταξιδιωτικά Γραφεία για την πραγματοποίηση της μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής στην Αθήνα (Μουσείο Ακρόπολης) που να περιλαμβάνει το κόστος μεταφοράς/μετακίνησης, και απαιτούνται:

1. Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
  2. Πρόσθετη Ασφάλιση για κάθε συμμετέχοντα που να καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

3.Υπεύθυνη δήλωση ότι το πρακτορείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο                βρίσκεται σε ισχύ.

1. Προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α όσο και για το κόστος ανά μαθητή/τρια

Η αξιολόγηση των προσφορών και η επιλογή πρακτορείου θα γίνει από επιτροπή αξιολόγησης σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία.

Οι οικονομικές προσφορές, σε πρωτότυπη μορφή, πρέπει να κατατεθούν σε κλειστό φάκελο στην Διεύθυνση του Γυμνασίου Μαλεσίνας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, το αργότερο έως  Δευτέρα 22/01/2024 και ώρα 12:00 π.μ.(καταληκτική ημερομηνία)

Μαλεσίνα  15/01/2024

Σταμόπουλος Κωνσταντίνος