ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΑΠΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΓΕΛ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΤΙΣ 22-02-2024

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διεύθυνση : ΜΑΡΤΙΝΟ

35005 ΜΑΡΤΙΝΟ

Πληροφορίες : ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Τηλ. : 2233061498

e-mail : mail@lyk-martin.fth.sch.gr

Ημερομηνία αναχώρησης: 22-02-2024

Μεταφορικό μέσο: 1 λεωφορείο

Αριθμός μαθητών: 56

Αριθμός συνοδών: 4

07:45 Μετακίνηση μαθητών από οικισμό ΛΑΡΚΟ-Λάρυμνα-Μαρτίνο

08:30 Αναχώρηση από το Σχολείο

21:30 Επιστροφή ΜΑΡΤΙΝΟ -ΛΑΡΥΜΝΑ- ΟΙΚΙΣΜΟΣ
ΛΑΡΚΟ

Απαιτούνται

Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Στην προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής εκδρομής με ΦΠΑ αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή και μαθήτρια.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 16-02-2024 στις 12:30 π.μ.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ