ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΗΣ Α’ ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ.

Το  Γυμνάσιο Μαλεσίνας  δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά, ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση  εκπαιδευτικής  επίσκεψης των μαθητών/τριων της Α΄Γυμνασίου Μαλεσίνας στη Λαμία.

Ημερομηνία εκδρομής: 29-02-2024. Μεταφορικό μέσο: 1 (ένα) λεωφορείο, Αριθμός μαθητών: 38  Αριθμός συνοδών: 3

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΡΟΜΗΣ :

8:30 Αναχώρηση από τη Μαλεσίνα

10:00 Άφιξη στην Λαμία

10:30- 12:00 Παρακολούθηση της θεατρικής παράστασης , ΄Ο Μάγκας΄ της Πηνελόπης Δέλτα.

12:00-12:30 Χρονικό διάστημα μεταβίβασης από την Λαμία στα Καμμένα Βούρλα για ξεκούραση και φαγητό.

12:30-14:00 Χρόνος παραμονής στα Καμμένα Βούρλα.

14:00 Αναχώρηση από Καμμένα Βούρλα για την επιστροφή στην Μαλεσίνα.

Γυμνάσιο  Μαλεσίνας  35001 Τηλ: 2233051303 &  2233350642

mail@gym-males.fth.sch.gr

Ζητούνται προσφορές από ταξιδιωτικά Γραφεία για την πραγματοποίηση της μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής στην Αθήνα  που να περιλαμβάνει το κόστος μεταφοράς/μετακίνησης, και απαιτούνται:

1. Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
  2. Πρόσθετη Ασφάλιση για κάθε συμμετέχοντα που να καλύπτει τα έξοδα σε           περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

3.Υπεύθυνη δήλωση ότι το πρακτορείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο                   βρίσκεται σε ισχύ.

1. Προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α όσο και για το κόστος ανά μαθητή/τρια

Η αξιολόγηση των προσφορών και η επιλογή πρακτορείου θα γίνει από επιτροπή αξιολόγησης σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία.

Οι οικονομικές προσφορές σε πρωτότυπη μορφή πρέπει να κατατεθούν σε κλειστό φάκελο στην Διεύθυνση του Γυμνασίου Μαλεσίνας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως, το αργότερο έως  Πέμπτη 22/02/2024 και ώρα 12:00 π.μ.(καταληκτική ημερομηνία)

Μαλεσίνα  14/02/2024

Ο Διευθυντής :