Πρόσκληση για οικονομική προσφορά για την ημερήσια εκπαιδευτική εκδρομή του ΓΕ.Λ Ελάτειας

Το Γενικό Λύκειο Ελάτειας δέχεται οικονομικές προσφορές για την ημερήσια εκπαιδευτική εκδρομή στην Αθήνα (Μουσείο Κυκλαδικής Τέχνης), στις 28-3-2024 ημέρα Πέμπτη.

Συμμετέχοντες μαθητές: 42

Συνοδοί Εκπαιδευτικοί: 4

Ώρα αναχώρησης από Ελάτεια: 8:00

Επιστροφή: 21:00

Η προσφορά θα πρέπει να περιλαμβάνει το συνολικό κόστος της εκδρομής αλλά και το κόστος ανά μαθητή. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία, απαραιτήτως :
• Ασφαλιστική «ταξιδιωτική κάλυψη» για κάθε συμμετέχοντα
• Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης
• Φ.Π.Α
• Υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ Ελάτειας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και Παρασκευή 23/2/2024 και ώρα 14.00 μ.μ.

Η διευθύντρια

Θεοδώρα Καψούρη