Πρόσκληση για οικονομική προσφορά για τριήμερη εκδρομή του ΓΕ.Λ Ελάτειας στα Ιωάννινα

ΓΕ.Λ Ελάτειας

Διεύθυνση: Βορείου Ηπείρου 4, ΤΚ 35015 Ελάτεια

Τηλέφωνο:  2234032324

Email: mail@lyk-elateias.fth.sch.gr

Το ΓΕ.Λ Ελάτειας δέχεται οικονομικές προσφορές για την 3ήμερη εκδρομή των μαθητών της Β’ τάξης στα Ιωάννινα.

Συμμετέχοντες : 12 μαθητές και 2 συνοδοί καθηγητές

18 Απριλίου – 20 Απριλίου 2024

Προορισμός: Ιωάννινα

Η προσφορά θα περιλαμβάνει:

• 2 διανυκτερεύσεις σε κεντρικό ξενοδοχείo  3* με πρωινό,  σε δίκλινα ή τρίκλινα δωμάτια για τους μαθητές και σε μονόκλινα για τους συνοδούς καθηγητές.   Στην προσφορά πρέπει να γίνεται ρητή αναφορά στην ονομασία και στην κατηγορία του ξενοδοχείου
  • Λεωφορείο στην  αποκλειστική μας διάθεση  καθ’ όλη την διάρκεια της εκδρομής.
  • Ασφάλεια αστικής και επαγγελματικής ευθύνης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία
  • Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής

Στην προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής εκδρομής (με ΦΠΑ), αλλά και το κόστος ανά μαθητή. Αποδείξεις θα κοπούν σύμφωνα με τις κείμενες διατάξεις του Υπουργείου Οικονομικών.

Οι προσφορές να κατατεθούν στο  ΓΕΛ ΕΛΑΤΕΙΑΣ  με συμβατικό / ηλεκτρονικό ταχυδρομείο ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 14:00  σε κλειστό και σφραγισμένο φάκελο, στον οποίο θα επισυνάπτεται απαραιτήτως και Υπεύθυνη Δήλωση του υπεύθυνου του ταξιδιωτικού γραφείου, στην οποία θα δηλώνεται ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας σε ισχύ, καθώς και φωτοαντίγραφο του συμβολαίου «ασφάλειας αστικής και επαγγελματικής ευθύνης» σε ισχύ.

Η διευθύντρια

Θεοδώρα Καψούρη