Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος του 9ου Γυμνασίου Λαμίας για μεταφορά μαθητών στο Βόλο

9ο Γυμνάσιο Λαμίας

Τανάγρας 30

Email: mail@9gym-lamias.fth.sch.gr

Τηλέφωνο:2231045524

Το 9ο Γυμνάσιο  Λαμίας  δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά Γραφεία για την πραγματοποίηση μεταφοράς μαθητών στο Βόλο στις 24 Απριλίου 2024.

ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ: Θα χρειαστούμε 1 δρομολόγιο προς Βόλο για τις 24 Απριλίου 2024 κι ώρα 5:30 π.μ. κι ένα δεύτερο δρομολόγιο για επιστροφή στη Λαμία στις 26 Απριλίου 2024 κι ώρα 6 μ.μ

Αριθμός μαθητών :30

Αριθμός καθηγητών:3

Λεωφορεία:1

Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραίτητα και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να έχουν παραδοθεί σε κλειστό φάκελο στο 9ο Γυμνάσιο  Λαμίας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως μέχρι την Δευτέρα 04/03/2024 και ώρα 12:00 και πρέπει να πληρούν όλες τις νόμιμες προϋποθέσεις.

Η  Διευθύντρια  του 9ου Γυμνασίου  Λαμίας

Τσιάκα Δήμητρα