Αξιολόγηση προσφορών για διήμερη επίσκεψη μαθητών του 1ου ΓΕΛ Λαμίας στο Καρπενήσι

Για την διήμερη εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών-τριών της Α τάξης του 1ου ΓΕΛ Λαμίας, που έχει προγραμματιστεί για 26-27/3/2024  στο Καρπενήσι, δεχτήκαμε τις παρακάτω προσφορές :

BEKERIDIS TRAVEL :  APOLLONION HOTEL 3*,  49 €, ανά μαθητή με ΦΠΑ, με δυνατότητα ενός γεύματος επιπλέον 10€ ανά άτομο

BEKERIDIS TRAVEL :  ANNESIS HOTEL ,  59 €, ανά μαθητή με ΦΠΑ, με πρωινό)

Lokris Travel : MONTANA HOTEL ΑΣΤΕΡΙΑ 5*,  71 €, ανά μαθητή με ΦΠΑ, με πρωινό κι ένα γεύμα.

Μετά από αξιολόγηση των προσφορών από την αρμόδια επιτροπή επιλέγεται ομόφωνα η προσφορά του Lokris TRAVEL, λόγω του ότι είναι συμφέρουσα οικονομικά, περιλαμβάνει πρωινό κι ένα γεύμα, αφορά ξενοδοχείο 5* και συγχρόνως πληροί όλους τους όρους και τα ποιοτικά χαρακτηριστικά που ζητήθηκαν με την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος.