ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΙ Γ΄ ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ ΓΕ.Λ. ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ

ΓΕ.Λ. ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ
25ης ΜΑΡΤΙΟΥ 1
Email: mail@lyk-kam-vourl.fth.sch.gr
Τηλέφωνο:2235080444

Το ΓΕ.Λ. Καμένων Βούρλων δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά Γραφεία για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης της Α’ και Γ’ τάξης του σχολείου στον Βόλο, την Πέμπτη 25//04/2024.
Διαδρομή :Κ. Βούρλα – Βόλος-Κ. Βούρλα

Συμμετέχοντες μαθητές: 90
Συνοδοί Εκπαιδευτικοί:5

Ενδεικτικό Πρόγραμμα Εκπαιδευτικής Επίσκεψης
08:15: Αναχώρηση από Καμένα Βούρλα
09:30: Στάση στον ΣΕΑ Αλμυρού
10:45: Άφιξη στον αρχαιολογικό χώρο στο Διμήνι. Ξενάγηση στον νεολιθικό οικισμό
11:40: Αναχώρηση από Διμήνι
12:00: Άφιξη στον Βόλο, στο Αρχαιολογικό Μουσείο Βόλου
13:00: Αναχώρηση από το Αρχαιολογικό Μουσείο Βόλου
13:15: Φαγητό. Ελεύθερος χρόνος
17:30: Αναχώρηση από Βόλο
20:30: Επιστροφή στο σχολείο

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία, απαραιτήτως:
• Ασφαλιστική «ταξιδιωτική κάλυψη» που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας για κάθε εκδρομέα (ή πρόσθετη ασφάλιση)
• Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης
• Φ.Π.Α
• Υπεύθυνη δήλωση, ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Στην αξιολόγηση των προσφορών θα ληφθούν σοβαρά υπόψη και τα ποιοτικά χαρακτηριστικά της κάθε προσφοράς.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να κατατεθούν μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ Καμένων Βούρλων ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως μέχρι τη Δευτέρα 15/04/2024 και ώρα 12:00μ.μ.

Η Διευθύντρια του σχολείου

ΜΕΡΑΝΤΖΑ ΕΥΔΟΚΙΑ