Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης μαθητών Γυμνασίου στους Δελφούς και την Ιτέα την Πέμπτη 4 Απριλίου 2024»

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
Λιανοκλάδι
Τηλ. 2231350170
mail@gym-lianokl.fth.sch.gr
Το Γυμνάσιο Λιανοκλαδίου δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση διδακτικής επίσκεψης μαθητών Γυμνασίου στους Δελφούς και την Ιτέα την Πέμπτη 4 Απριλίου 2024
Ενδεικτικό Πρόγραμμα Επίσκεψης
08:00: Αναχώρηση από το Γυμνάσιο Λιανοκλαδίου
10:30: Άφιξη στο Αρχαιολογικό Μουσείο Δελφών
13:00: Αναχώρηση από τους Δελφούς
13.30: Άφιξη στην Ιτέα. Φαγητό και ελεύθερος χρόνος στη Ιτέα
16:30: Αναχώρηση για Λιανοκλάδι
18.30: Άφιξη στο Λιανοκλάδι
Το πρόγραμμα ενδέχεται να τροποποιηθεί κατά περίπτωση.
Αριθμός μαθητών/τριών που συμμετέχουν : 25
Αριθμός καθηγητών που συνοδεύουν:03
Ζητείται προσφορά για τη μετακίνηση με ένα λεωφορείο . Απαιτείται :
1) Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
2) Πρόσθετη Ασφάλιση για κάθε εκδρομέα που να καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
3) Βεβαίωση νόμιμων προϋποθέσεων λειτουργίας του πρακτορείου.
Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής (με Φ.Π.Α. ) όσο και για το κόστος ανά μαθητή/τρια.
Η αξιολόγηση των προσφορών και η επιλογή πρακτορείου θα γίνει από Επιτροπή αξιολόγησης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία. Στην αξιολόγηση των προσφορών θα ληφθούν σοβαρά υπόψη και τα ποιοτικά χαρακτηριστικά της κάθε προσφοράς.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να έχουν κατατεθεί σε κλειστό φάκελο με την ένδειξη «Για την εκδρομή Γυμνασίου Λιανοκλαδίου στους Δελφούς – Ιτέα» ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως στο Γυμνάσιο Λιανοκλαδίου, είτε με κλειδωμένο email (στην ηλεκτρονική διεύθυνση: mail@gym-lianokl.fth.sch.gr) το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 22-3-2024 και ώρα 10:00 π.μ. (καταληκτική ημερομηνία).
Λαμία,11-3-2024
Νικόλαος Τζήμας