ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΑΠΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΓΙΑ ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΓΕΛ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΣΤΗΝ ΛΕΥΚΑΔΑ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διεύθυνση : ΜΑΡΤΙΝΟ

35005 ΜΑΡΤΙΝΟ

Πληροφορίες : ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Τηλ. : 2233350634

e-mail : mail@lyk-martin.fth.sch.gr

Το Γενικό Λύκειο Μαρτίνου δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά Γραφεία για την πραγματοποίηση τετραήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών των Α΄ και Β΄ τάξεων του Σχολείου μας στην Λευκάδα.

Ημερομηνία αναχώρησης: 14-4-2024

Μεταφορικό μέσο: 1 λεωφορείο

Αριθμός μαθητών: 40

Αριθμός συνοδών:5

07:30 Μετακίνηση μαθητών από οικισμό ΛΑΡΚΟ-Λάρυμνα-Μαρτίνο

08:00 Αναχώρηση από το Σχολείο-ενδιάμεσες στάσεις σε Ιτέα-Γαλαξίδι-επίσκεψη στην Πλατεία Ηρώων κ στην μονή της Παναγιάς Φανερωμένης.

2η ΗΜΕΡΑ 15-4-2024
Περιήγηση-Ξενάγηση στα αξιοθέατα του νησιού.

3η ΗΜΕΡΑ 16-4-2024
Κρουαζιέρα στην Κεφαλλονιά-Ιθάκη-Μεγανήσι(Σπήλαιο Παπανικολή)-Μαδούρη.

4η ΗΜΕΡΑ 17-4-2024
Περιήγηση στην Πρέβεζα-Ξενάγηση στα αξιοθέατα της πόλης-Επιστροφή Μαρτίνο- Λάρυμνα- Οικισμός ΛΑΡΚΟ.

Απαιτούνται
Διαμονή σε δίκλινα και τρίκλινα δωμάτια για τους μαθητές και μονόκλινα για τους συνοδούς καθηγητές σε ξενοδοχεία(εκτός πόλης) τεσσάρων αστέρων και πάνω κατάλληλα για μαθητές, με πρωινό και ένα γεύμα.
Μεταφορές και περιηγήσεις με το λεωφορείο σύμφωνα με το πρόγραμμα.
Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Στην προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής εκδρομής με ΦΠΑ αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή και μαθήτρια.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως είτε με κλειδωμένο email στην ηλεκτρονική διεύθυνση του σχολείου (mail@lyk-martin.fth.sch.gr), το αργότερο μέχρι την Τρίτη 19-04-2024 στις 12:30 π.μ.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ