Αποτελέσματα αξιολόγησης των προσφορών για την τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών του ΓΕΛ Αταλάντης στα Γιάννενα.

Για τη τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή  των μαθητών  του σχολείου μας με προορισμό τα Γιάννενα  από 1/4/2024 έως και 3/4/2024 δεχθήκαμε προσφορές από τα Γραφεία Γενικού Τουρισμού:

• GREKOS TOURS 149Euro/άτομο για 5*
  • LOKRIS TRAVEL 172 Euro/άτομο για 5*
  • KOTSISTOURS 155  Euro/άτομο για 3*
  • IYOUTH 185 Euro/άτομο για 5*

Η Επιτροπή αξιολόγησης λαμβάνοντας υπόψη τα ποιοτικά χαρακτηριστικά των προσφορών (κατηγορία καταλυμάτων) και τα οικονομικά χαρακτηριστικά (τιμή ανά μαθητή),  επέλεξε ομόφωνα, την προσφορά του  GREKOS TOURS που περιλαμβάνει το  ξενοδοχείο EPIRUS PALACE (5*) με τιμή ανά μαθητή  149 € .  Στην παραπάνω τιμή περιλαμβάνονται όλες οι παροχές που προβλέπονται από την προκήρυξη. (μετακινήσεις, ασφάλιση, ΦΠΑ,  κ.λ.π.)

Αταλάντη 14-3-2024

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ