ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΤΟΥ 1ου ΕΠΑΛ ΛΑΜΙΑΣ

Το 1ο ΕΠΑΛ Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά Γραφεία για την πραγματοποίηση ημερήσιας περιβαλλοντικής επίσκεψης των μαθητών της β΄ και γ΄ τάξης στην Ναύπακτο και το Γαλαξίδι.
Ημερομηνία εκδρομής: 17-4-2024
Μεταφορικό μέσο: 1 (ένα) λεωφορείο
Αριθμός μαθητών: 55
Αριθμός συνοδών: 4
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΡΟΜΗΣ
08:00: Αναχώρηση από το σχολείο.
10:30: Άφιξη στο Γαλαξίδι.
10:30 Αποβίβαση μαθητών/τριών στο Ναυτικό Μουσείο Γαλαξιδίου. Επίσκεψη στο καταπράσινο άλσος στο τέρμα της πευκόφυτης Πέρα Πάντα.( Εκεί βρίσκονται δύο αρχαία μνημεία, ο Τάφος του βασιλιά Λοκρού, εύρημα προχριστιανικής κατακόμβης και ερείπια από το τείχος της αρχαίας Οιάνθης).
13:30: Αναχώρηση για Ναύπακτο.
14:00: Άφιξη στην Ναύπακτο. Ξενάγηση στο Ενετικό λιμάνι και στην συνέχεια ξεκούραση με φαγητό.
17.30 Αναχώρηση για Λαμία.
20:00: Άφιξη στη Λαμία.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραίτητα και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να έχουν παραδοθεί σε κλειστό φάκελο στο 1ο ΕΠΑΛ Λαμίας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως μέχρι την Παρασκευή 12-4-2024 και ώρα 11:30 και πρέπει να πληρούν όλες τις νόμιμες προϋποθέσεις.
α.α

Γκλαβάνη Μαρία