ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΓΕΛ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΣΤΗ ΛΕΥΚΑΔΑ

Για την τετραήμερη εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών του σχολείου μας με προορισμό τη ΛΕΥΚΑΔΑ από 14/04/2024 έως και 17/04/2024 δεχθήκαμε προσφορές από τα Γραφεία Γενικού Τουρισμού:
iyouth Travel 227 euro/άτομο ξενοδοχείο 4* πρωινό και ένα γεύμα
LOKRIS TRAVEL 204 euro/άτομο ξενοδοχείo 4* πρωινό και ένα γεύμα
AtHolidays 219 euro/άτομο ξενοδοχείο 4* πρωινό και ένα γεύμα
Η Επιτροπή αξιολόγησης λαμβάνοντας υπόψη τα ποιοτικά χαρακτηριστικά των προσφορών (κατηγορία καταλυμάτων) και τα οικονομικά χαρακτηριστικά (τιμή ανά μαθητή), επέλεξε ομόφωνα, την προσφορά του Γραφείου LOKRIS TRAVEL που περιλαμβάνει το ξενοδοχείο  RED TOWER HOTEL LEFKADA με τιμή ανά μαθητή 204€ συμπεριλαμβανομένης ημιδιατροφής κ αρχηγού καθ’όλη τη διάρκεια της εκδρομής. Στην παραπάνω τιμή περιλαμβάνονται  επίσης όλες οι παροχές που προβλέπονται από την προκήρυξη. (μετακινήσεις, ασφάλιση, ΦΠΑ).

ΜΑΡΤΙΝΟ, 21-03-2024

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ