Πρόσκληση για εκδήλωση ενδιαφέροντος για μονοήμερη εκδρομή του Γυμνασίου Ελάτειας στην Αθήνα

Το Γυμνάσιο Ελάτειας δέχεται οικονομικές προσφορές για την ημερήσια εκπαιδευτική εκδρομή  των μαθητών του Γυμνασίου  στην Αθήνα την Τετάρτη  24/4/2024.

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ : 45 μαθητές και 3 συνοδοί καθηγητές
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΑΘΗΝΑ – ΣΥΝΤΑΓΜΑ .

Η προσφορά θα πρέπει να περιλαμβάνει:
• Μετακίνηση με λεωφορείο από Ελάτεια προς Αθήνα  και αντίστροφα.

• Αναχώρηση από την Ελάτεια  στις 7.30 επιστροφή στις 21.30
    • Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
    • Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
    • Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
    Στην προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής εκδρομής με ΦΠΑ αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή και μαθήτρια.
    Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο ΕΛΑΤΕΙΑΣ (Ελάτεια, Τ.Κ. 35004 ΤΗΛ. : 2234350510) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι Παρασκευή 12/4/2024.