ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΤΟΥ 1ΟΥ ΓΕΛ ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Το 1ο Γενικό Λύκειο Λαμίας  δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά Γραφεία για την πραγματοποίηση ημερήσιας διδακτικής επίσκεψης των μαθητών της Γ Τάξης στην Αθήνα.

Ημερομηνία εκδρομής: 18-4-2024

Μεταφορικό μέσο: 1 (ένα) λεωφορείο

Αριθμός μαθητών: 36

Αριθμός συνοδών: 3

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΡΟΜΗΣ

08:00:  Αναχώρηση από το σχολείο

11:00:  Άφιξη στην Αθήνα

11:0011:30 Αποβίβαση μέρους μαθητών/τριων στο Μουσείο Προσφυγικού Ελληνισμού, στην OPAP Arena, στην Νέα Φιλαδέλφεια και μέρους μαθητών/τριων στο Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο στην Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου.

14:30:  Μετάβαση στο Athens Mall  – φαγητό

17:00:  Αναχώρηση για Λαμία

20:00:  Άφιξη στη Λαμία

Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραίτητα και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να έχουν παραδοθεί σε κλειστό φάκελο στο 1ο Λύκειο Λαμίας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως μέχρι τη Πέμπτη 4-4-2024 και ώρα 11:30 και πρέπει να πληρούν όλες τις νόμιμες προϋποθέσεις.