Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την ημερήσια εκπαιδευτική επίσκεψη μαθητών του ΕΠΑΛ Αταλάντης στην Αθήνα στις 23 Απριλίου 2024.

Το ΕΠΑ.Λ. Αταλάντης προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία για την πραγματοποίηση ημερήσιας εκπαιδευτικής επίσκεψης   στην ΑΘΗΝΑ την Τρίτη 23-04-2024, με τα εξής χαρακτηριστικά:

Προορισμός: ΑΘΗΝΑ

• 08:15 Αναχώρηση από το ΕΠΑ.Λ. Αταλάντης.
  • 11:30 Άφιξη στο Ελληνικό Μουσείο Αυτοκινήτου
  • 14:30 Αναχώρηση για το εμπορικό κέντρο river west
  • 18:30 Αναχώρηση για Αταλάντη
  • 20:30 Άφιξη στην Αταλάντη

• Συνολικός Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν:  43
  • Συνολικός Αριθμός συνοδών καθηγητών:04
  • Ημερομηνία αναχώρησης: 13/04/2024, ώρα: 08:15
  • Ημερομηνία επιστροφής:  13/04/2024, ώρα: 20:30
  • Μεταφορικό μέσον: ΕΝΑ  (01) λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)

Η προσφορά θα πρέπει να περιλαμβάνει:

• Μετακίνηση από την Αταλάντη έως τους παραπάνω προορισμούς και την επιστροφή.
  • Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
  • Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
  • Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
  • Να ληφθεί υπόψη η απόφαση 20883/ΓΔ4/ΦΕΚ 456Τ. β΄/13-2-2020

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής (με Φ.Π.Α.) όσο και το κόστος ανά μαθητή / μαθήτρια.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να κατατεθούν  σε κλειστό φάκελο με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή, και όχι με τηλεομοιοτυπία ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, στο Γραφείο του Δ/ντη του ΕΠΑ.Λ. Αταλάντης (Ταχ. Δ/νση: Στρ. Δουμπιώτη 6Α, Τ.Κ. 35200, Αταλάντη) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και την Τετάρτη  17-04-2024 και ώρα 12:00.

Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει, από το σύλλογο των εκπαιδευτικών του σχολείου.

Λαμπρινίδης Δημήτριος

Μηχανολόγος ΠΕ82