3ο Γυμνάσιο Λαμίας: Αξιολόγηση οικονομικών προσφορών για την εκπαιδευτική επίσκεψη των Περιβαλλοντικών Ομάδων στο Αττικό Πάρκο

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
Α/ΘΜΙΑΣ ΚΑΙ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
Tαχ. Δ/νση: Σπ. Μουστακλή 6
Πόλη – ΤΚ: Αφανός Λαμία – 35 100
Web: http://blogs.sch.gr/3gymlami
E-mail: mail@3gym-lamias.fth.sch.gr
Τηλέφωνο: 22310 52433
Fax: 22310 22476

Λαμία, 19-2-2014

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ   ΓΙΑ  ΤΗΝ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ 3ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ

Για την πραγματοποίηση της  εκπαιδευτικής επίσκεψης  των Περιβαλλοντικών Ομάδων  του σχολείου  μας στο ΑΤΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ (Πέμπτη 27/2/2014, το σχολείο μας δέχτηκε  τις εξής προσφορές:

• Μαλαβέτας TRAVEL: 700,00 ευρώ (λεωφορείο 65 θέσεων)
  • KARANASIOS TRAVEL: 700,00 ευρώ (διώροφο λεωφορείο 78 θέσεων)
  • TRAVEL PLUS: 702,00 ευρώ (λεωφορείο 65 θέσεων)

Η επιτροπή αξιολόγησης (Ρούτσια Μαρία, Ταξιάρχου Παρασκευή, Τριανταφύλλου Νίκη, Τριανταφύλλου Βασιλική) επέλεξε μεταξύ των δύο πρώτων και ίσων φθηνότερων οικονομικών προσφορών («Μαλαβέτας TRAVEL» και «KARANASIOS TRAVEL») το «Μαλαβέτας TRAVEL» λόγω του ότι η Επιτροπή θεωρεί ασφαλέστερη την μετακίνηση των μαθητών με ένα όχι διώροφο λεωφορείο.

-Ο-

Δντης