Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την μονοήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη της Α΄και Β΄ τάξεων Λυκείου Ν. Μοναστηρίου στην Αθήνα

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την μονοήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη της Α΄ και Β΄ Τάξεων Λυκείου Ν. Μοναστηρίου στην Αθήνα.
Το Γυμνάσιο- Λυκειακές τάξεις Ν. Μοναστηρίου δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση μονοήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης της Α΄ και Β΄ Τάξεων Λυκείου στην Αθήνα.

Προορισμός: Αθήνα.
Περιήγηση : Μουσείο Άρτου (Λούλη)
Μεταφορικό μέσο : Λεωφορείο.
Ημερ. Εκπαιδευτικής επίσκεψης: Πέμπτη 8 Ιανουαρίου 2015
Αριθμός Μαθητών: 25, Συνοδοί: 3

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΡΟΜΗΣ
8:00: Αναχώρηση από Νέο Μοναστήρι
10:30 Στάση στο ΄90 για ολιγόλεπτη ανάπαυλα.
12:30 άφιξη στο Μουσείο άρτου «Λούλη».
Δίωρη ξενάγηση στο μουσείο
15:00 -17:00 Φαγητό.
17:00 Αναχώρηση για Νέο Μοναστήρι
21:00 Άφιξη στο Νέο Μοναστήρι

Οι προσφορές πρέπει να κατατίθενται στο σχολείο μέχρι την Τετάρτη 17 Δεκεμβρίου 2014 σε κλειστό φάκελο με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή, και όχι με τηλεομοιοτυπία ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Επιπλέον, σύμφωνα με την παρ. 3α, αρ.1 της υπ’ αριθμ. 15408/2012 (Β΄ 2991) κοινής Υπουργικής Απόφασης: «όπου στην κείμενη νομοθεσία αναφέρεται ή άδεια λειτουργίας τουριστικού γραφείου ή το Ειδικό Σήμα Λειτουργίας του άρθρου 3 του Ν. 2160/1993, νοείται στο εξής η βεβαίωση συνδρομής των νόμιμων προϋποθέσεων της παραγράφου 1 του παρόντος άρθρου».

Νέο Μοναστήρι 11/12/2014

ΣΠΑΛΙΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ