ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ – ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΠΟΛΥΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ

ΤΗΛ: 2233052529

ΦΑΞ: 2233051047

e-mail: mail@lyk-males.fth.sch.gr

Ο Διευθυντής του  Γενικού Λυκείου Μαλεσίνας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά πρακτορεία για τη διοργάνωση επταήμερης εκδρομής των μαθητών της Γ’ τάξης.
Η εκδρομή θα πραγματοποιηθεί από τη Παρασκευή 13-3-2015, μέχρι και τη Πέμπτη 19-3-2015 στην Κρήτη.

Ο αριθμός των μαθητών προβλέπεται να είναι 35 και οι συνοδοί 3.

Οι προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων θα πρέπει να εξασφαλίζουν:

• Το κόστος διαμονής σε ξενοδοχείο στη περιοχή Χανίων 5 αστέρων,
  • Ξεναγούς,
  • Τετράκλινες καμπίνες στο πλοίο,
  • Ημιδιατροφή στη Κρήτη,
  • Ασφαλιστική «ταξιδιωτική κάλυψη» για κάθε εκδρομέα (ή πρόσθετη ασφάλιση),
  • Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης,
  • Φ.Π.Α.

Παρακαλώ, να μας γνωστοποιήσετε το ποσό που αντιστοιχεί σε κάθε μαθητή, με βάση το ακόλουθο πρόγραμμα  εκδρομής.

Παρασκευή 13-3-2015   : Αναχώρηση από Μαλεσίνα – Πειραιάς – Ηράκλειο

Σάββατο 14-3-2015  : Άφιξη στο λιμάνι Ηρακλείου – επίσκεψη στη Κνωσό.

Μετάβαση στα Χανιά – βραδινή περιήγηση στη πόλη.

Κυριακή 15-3-2015   : Πρωινό στο ξενοδοχείο – επίσκεψη στο τάφο του Ελ. Βενιζέλου – Βραδινή περιήγηση στη πόλη.

Δευτέρα 16-3-2015  : Πρωινό στο ξενοδοχείο – Αναχώρηση για Ρέθυμνο – επίσκεψη στο φρούριο Φορτέτσα – μεσημεριανό φαγητό – αναχώρηση για Χανιά – βραδινή περιήγηση στη πόλη

Τρίτη 17-3-2015         : Πρωινό στο ξενοδοχείο – επίσκεψη στην αρχαία αγορά – βραδινή περιήγηση στη πόλη

Τετάρτη 18-3-2015   : Πρωινό στο ξενοδοχείο – ελεύθερος χρόνος στη πόλη των Χανίων – επιβίβαση στο λεωφορείο για Σούδα – επιβίβαση στο πλοίο για επιστροφή.

Πέμπτη 19-3-2015     : Μετάβαση από το Πειραιά στη Μαλεσίνα.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο γραφείο του Διευθυντή του  ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι τη Τρίτη 10/2/2015.  Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Κακκαβάς Κων/νος