2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

ΤΗΛ. 22310 47063 & 28977
FAX :22310 34575
e-mail: mail@2lyk-lamias.fth.sch.gr

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μονοήμερη εκδρομή μαθητών του 2ου Γενικού Λυκείου στην Αθήνα.

Ο Διευθυντής του 2ου Γενικού Λυκείου Λαμίας, προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά πρακτορεία, διοργάνωσης μονοήμερης επίσκεψης στην Αθήνα μαθητών της Γ΄ Λυκείου .
Η επίσκεψη θα πραγματοποιηθεί στις 06 – 03 – 2015, ημέρα Παρασκευή στο θέατρο «Χώρα», Αμοργού 20, Κυψέλη. Από εκεί προβλέπεται μετάβαση στο Αρχαιολογικό Μουσείο (Πατησίων), ξενάγηση και έπειτα στην Πλάκα.
Ο αριθμός των μαθητών προβλέπεται να είναι τουλάχιστον 57 και 4 συνοδοί.
Οι προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων θα πρέπει να εξασφαλίζουν:
• Ασφαλιστική «ταξιδιωτική κάλυψη» για κάθε εκδρομέα (ή πρόσθετη ασφάλιση ).
• Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης.
• Φ.Π.Α.
Παρακαλώ, επίσης, να μας γνωστοποιήσετε το συνολικό κόστος της εκδρομής καθώς και το ποσό που αντιστοιχεί σε κάθε μαθητή.
Τέλος, στον κλειστό φάκελο της προσφοράς σας, θα πρέπει να υπάρχει και υπεύθυνη δήλωση, όπου θα δηλώνεται ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο πρέπει να βρίσκεται σε ισχύ.
Οι προσφορές θα κατατεθούν μέχρι ώρα 11:00 π.μ. της Δευτέρας 09 – 02 – 2015, στο Γραφείο του Διευθυντή του 2ου Γενικού Λυκείου Λαμίας (Παπαβασιλείου 2, 35100, ΛΑΜΙΑ).

Κωνσταντίνος Γ. Διαμαντής
Φυσικός