3ο Γυμνάσιο Λαμίας. Αξιολόγηση οικονομικών προσφορών για τις ημερήσιες εκπαιδευτικές επισκέψεις σε Υπάτη και Αττικό Ζωολογικό Πάρκο

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
Α/ΘΜΙΑΣ ΚΑΙ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
Tαχ. Δ/νση: Σπ. Μουστακλή 6
Πόλη – ΤΚ: Αφανός Λαμία – 35 100
Web: http://blogs.sch.gr/3gymlami
E-mail: mail@3gym-lamias.fth.sch.gr
Τηλέφωνο: 22310 52433
Fax: 22310 22476

Λαμία, 11-2-2015

Αξιολόγηση οικονομικών προσφορών για τις ημερήσιες εκπαιδευτικές επισκέψεις στην Υπάτη και το Αττικό Ζωολογικό Πάρκο

Α. Για την πραγματοποίηση της μονοήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης του σχολείου μας στην Υπάτη, στα πλαίσια του Περιβαλλοντικού προγράμματος με θέμα «Το μεγάλο ταξίδι των ποταμών-Υγροβιότοποι και Οικολογικό Σχολείο», στις 18 Φεβρουαρίου 2015, ημέρα Τετάρτη, το σχολείο μας δέχτηκε, ύστερα από την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος, τις εξής προσφορές:

• ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ Ν. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ: 170,00 ευρώ
• TRAVEL PLUS: 202,50 ευρώ
• ΜΑΛΑΒΕΤΑΣ TRAVEL: 120,00 ευρώ

Η επιτροπή αξιολόγησης (Ζωγλοπίτης Ιωάννης, Τριανταφύλλου Νίκη, Ρούτσια Μαρία, Νταλαγεώργου Μαρίνα) επέλεξε την ΜΑΛΑΒΕΤΑΣ TRAVEL λόγω χαμηλότερης προσφοράς.

Β. Για την πραγματοποίηση της εκπαιδευτικής επίσκεψης της A΄τάξης του σχολείου μας στο Αττικό Ζωολογικό Πάρκο στις 27 Φεβρουαρίου 2015, ημέρα Παρασκευή, το σχολείο μας δέχτηκε, ύστερα από την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος, τις εξής προσφορές:

• ΜΑΛΑΒΕΤΑΣ TRAVEL: 700,00 ευρώ
• LOKRIS TRAVEL: 737,00 ευρώ