Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ΔΙΗΜΕΡΗ εκπαιδευτική εκδρομή του 4ου Γυμνασίου Λαμίας

Το 4ο Γυμνάσιο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής μαθητών του στα Γρεβενά, με τα εξής χαρακτηριστικά:

• Προορισμός: Γρεβενά-Ζιάκα Γρεβενών
  • Διάρκεια: Δύο (2) ημέρες
  • Ημερομηνία αναχώρησης: 26/2/2015
  • Ημερομηνία επιστροφής: 27/2/2015
  • Μεταφορικό μέσον: ένα λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)
  • Μετακινήσεις: Λαμία- Γρεβενά- Ζιάκα Γρεβενών-Λαμία.
  • Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 27
  • Αριθμός συνοδών καθηγητών: 3
  • Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης & Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
  • Η προσφορά δεν θα περιλαμβάνει ξενοδοχείο.

Το αναλυτικό Πρόγραμμα της εκδρομής περιλαμβάνει:

Πέμπτη 26 Φεβρουαρίου

08:00 Αναχώρηση από το χώρο του Σχολείου

12:00 Άφιξη στα Γρεβενά. Τακτοποίηση σε ξενοδοχείο που έχει καθοριστεί από το ΚΠΕ. Επίσκεψη στο ΚΠΕ Γρεβενών. Διανυκτέρευση..

Παρασκευή 27 Φεβρουαρίου

09:00-15:00 Υλοποίηση του προγράμματος του ΚΠΕ Γρεβενών, στην περιοχή της Ζιάκας Γρεβενών.

16:00 Αναχώρηση για τη Λαμία

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν ή με κλειστό φάκελο στο γραφείο του Διευθυντή του 4ου Γυμνασίου ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 18–2-2015 στις 13:00 μ.μ.

Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Πάλλας Δήμος