ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΕΚΠ/ΚΗ ΤΡΙΗΜΕΡΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ Α΄ ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ 1ΟΥ ΓΕΛ ΛΑΜΙΑΣ

1o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
K. ΠΑΛΑΜΑ 6
35 100 ΛΑΜΙΑ
Τηλ. 22310 36271,25136 fax: 22310 36381
e-mail:mail@1lyk-lamias.fth.sch.gr

Λαμία,16//02/2015

Το 1ο Γενικό Λύκειο Λαμίας θα πραγματοποιήσει τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή της Α΄ Τάξης στο Ναύπλιο από το χρονικό διάστημα Πέμπτη 26/03/2015 μέχρι και Σάββατο 28 /03/2015.
Για την παραπάνω εκδρομή θα θέλαμε προσφορά σας, η οποία θα φτάσει στο σχολείο μας ταχυδρομικά μέσα σε κλειστό φάκελο μέχρι και την Tρίτη 24/02/2015 με σφραγίδα ταχυδρομείου και θα περιλαμβάνει τα παρακάτω:
Α) Κόστος μεταφοράς μαθητών με λεωφορείο με αναχώρηση από το 1ο Γενικό Λύκειο Λαμίας , συμπεριλαμβανόμενου και το κόστους των ημερήσιων διαδρομών με βάση το πρόγραμμα της εκδρομής.
.Β)Κόστος δωματίων για δύο διανυκτερεύσεις σε ξενοδοχείο τριών ή τεσσάρων αστέρων εντός της πόλης. Μέσα στο κόστος θα περιλαμβάνεται πρωινό. Συνολικό κόστος και κόστος ανά μαθητή.
Στις προσφορές θα αναγράφεται η ονομασία του ξενοδοχείου και η επίσημη ιστοσελίδα του.
Ο αριθμός των μαθητών που θα λάβουν μέρος στην παραπάνω εκδρομή θα είναι ογδόντα οκτώ (88) άτομα. Οι συνοδοί καθηγητές είναι τέσσερες (04)
Μέσα στην παραπάνω προσφορά θα πρέπει να μας δοθούν όλα τα απαραίτητα έγγραφα. Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και θα συνεκτιμηθεί πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας. Η άδεια λειτουργίας του γραφείου σας, τα ασφαλιστικά συμβόλαια για την μεταφορά των μαθητών, η άδεια του λεωφορείου σε φωτοτυπία και το σήμα λειτουργίας του γραφείου σας κλπ.. ΝΑ ΛΗΦΘΕΙ ΥΠΟΨΗ Η ΑΠΟΦΑΣΗ 129287/Γ2/10-11-2011 ΤΟΥ ΥΠΔΒΜΘ.
Ο Δ/ΝΤΗΣ
ΚΑΛΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ