Πρόσκληση υποβολής προσφορών από Ταξιδιωτικά Γραφεία για τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή μαθητών του σχολείου μας στα Ιωάννινα (19-3-2015 μέχρι 21-3-2015)

Το 5ο Γενικό Λύκειο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση εκδρομής.

Προορισμός : Ιωάννινα, Ζαγοροχώρια (Μονοδένδρι-Πέτρινο Δάσος –Καπέσοβο),Μουσείο Βρέλη, Μέτσοβο

Διάρκεια : 3 ημέρες

Μεταφορικό μέσο : Λεωφορείο

Ημερομηνία αναχώρησης: 19/3/2015

Αριθμός μαθητών : 55

Αριθμός καθηγητών : 3

Αναχώρηση από το Σχολείο: 07:30π.μ

Άφιξη στα Ιωάννινα : 14:00μ.μ.

Αναχώρηση από Ιωάννινα: 21/3/2015 στις 10:00π.μ.

Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και πρόσθετη ατομική ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής ανά μαθητή. Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο 5ο Γενικό Λύκειο Λαμίας αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικώς το αργότερο μέχρι και τις 27-2-2015 . Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Λαμία 18-2-2015

Ραχιώτου Λεμονιά