ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΗΣ Α’ ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ ΓΕΛ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ ΣΤΗ ΜΟΝΗ ΤΟΥ ΟΣΙΟΥ ΛΟΥΚΑ

Το ΓΕΛ Καμένων Βούρλων δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση διδακτικής επίσκεψης.
Προορισμός :Μονή Οσίου Λουκά
Διάρκεια :Ημερήσια
Μεταφορικό μέσο :Λεωφορείο
Ημερομηνία αναχώρησης :20/03/2015
Αριθμός μαθητών :21
Αριθμός καθηγητών :2
-08:00΄:Αναχώρηση από το Σχολείο
-09:30΄ :Άφιξη στο Δίστομο
-11:00 : Άφιξη στη Μονή Οσίου Λουκά
-12:30: Άφιξη στη Λιβαδειά
-14:30: Αναχώρηση για Καμένα Βούρλα
Απαιτείται Ασφάλεια αστικής επαγγελματικής ευθύνης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ατομική ασφάλιση μαθητών και συνοδών που να καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή.Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ Καμένων Βούρλων αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικώς το αργότερο μέχρι και τη Δευτέρα 13/03 /2015. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από 5 μελή επιτροπή αποτελούμενη από τον Διευθυντή του Σχολείου,δύο(2)συνοδούς καθηγητές,ένα(1) εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων-κηδεμόνων και ένα(1) μαθητή.

Κατσαούνος Θεμιστοκλής