ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΑΤΗ

Το Γυμνάσιο Στυλίδας δέχεται οικονομικές προσφορές για την πραγματοποίηση διδακτικής επίσκεψης.
Προορισμός: Υπάτη
Διάρκεια: 8:00π.μ. – 13.40 μμ.
Μεταφορικό μέσο: Λεωφορείο
Ημερομηνία Αναχώρησης : 11/3/2015
Αριθμός Μαθητών : 40
Αριθμός Συνοδών Καθηγητών : 3
Ενδεικτικό Πρόγραμμα
8:00 : Αναχώρηση από Στυλίδα για Υπάτη
9:00 : Άφιξη στην Υπάτη
12:30 : Αναχώρηση από Υπάτη
13:40 : Άφιξη στη Στυλίδα
Απαιτείται Ασφάλεια αστικής επαγγελματικής ευθύνης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο γυμνάσιο Στυλίδας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως μέχρι Τρίτη 3/3/2015. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό – τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από 5μελή επιτροπή αποτελούμενη από τη Δ/ντρια του Σχολείου, δυο(2) συνοδούς καθηγητές, έναν(1) εκπρόσωπο του Συλλόγου Γονέων – κηδεμόνων και έναν(1) μαθητή.
Ντόντου Παρασκευή