Πρόσκληση υποβολής προσφορών από ταξιδιωτικά γραφεία για Διδακτική Επίσκεψη των μαθητών της Β΄ τάξης του 1ου Γυμνασίου Λαμίας στην Καλαμπάκα Τρικάλων

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
———————————————————————
Ταχ. Δ/νση : Κ. Παλαμά 6, 35100 Λαμία
Τηλέφωνο : 2231022474
Fax : 2231050791
e-mail : mail@1gym-lamias.fth.sch.gr

Λαμία 28-2-2015

Το 1ο Γυμνάσιο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση διδακτικής επίσκεψης των μαθητών της Β΄ Τάξης του στο μουσείο φυσικής ιστορίας μετεώρων και μουσείο μανιταριών στην Καλαμπάκα Τρικάλων.
Προορισμός: Καλαμπάκα Τρικάλων
Διάρκεια: Εντός 1 ημέρας, από ώρα 8.00 π.μ. μέχρι ώρα 15.30΄
Μεταφορικά μέσα: 1 ή 2 Λεωφορεία
Ημερομηνία αναχώρησης: 1-4-2015
Ημερομηνία επιστροφής: 1-4-2015
Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 58
Αριθμός καθηγητών που συνοδεύουν: 5

Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της επίσκεψης όσο και το κόστος ανά μαθητή.
Η προσφορά πρέπει να κάνει ρητή αναφορά στην ασφάλιση που παρέχεται.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να έχουν παραδοθεί σε κλειστό φάκελο στο 1ο Γυμνάσιο Λαμίας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και την Παρασκευή 6-3-2015.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Ο Διευθυντής του 1ου Γυμνασίου Λαμίας

ΤΣΙΤΣΙΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ