Πρόσκληση υποβολής οικονομικής προσφοράς για μονοήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη Α΄ και Β΄ τάξεων του ΓΕΛ Πελασγίας

Το Γενικό Λύκειο Πελασγίας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος υποβολής οικονομικής προσφοράς, από ταξιδιωτικά γραφεία, για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών των Α΄ και Β΄ τάξεων του σχολείου, στο Βόλο με τα εξής χαρακτηριστικά:

• Διαδρομή:   Πελασγία – Βόλος – Πελασγία
  • Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: Τριάντα πέντε (35)
  • Αριθμός συνοδών καθηγητών: Τρεις (03)
  • Διάρκεια: Μία (01) ημέρα (ώρα αναχώρησης: 08.00, ώρα επιστροφής: 15:30)
  • Ημερομηνία : 27/03/2015
  • Μεταφορικό μέσον: Ένα (01) λεωφορείο, με όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)

Απαιτείται ασφάλιση αστικής επαγγελματικής ευθύνης, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση μαθητών και συνοδών, που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής και για το κόστος ανά μαθητή (με ΦΠΑ).

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο γραφείο του Διευθυντή του Γενικού Λυκείου Πελασγίας, ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως (Ταχυδρομική διεύθυνση: Γενικό Λύκειο Πελασγίας, Πελασγία Φθιώτιδας, Τ.Κ. 35013), το αργότερο μέχρι και την Τρίτη 10-03-2015 και ώρα 13.30΄. Με κάθε προσφορά πρέπει απαραιτήτως να κατατίθεται και υπεύθυνη δήλωση του υπευθύνου του ταξιδιωτικού γραφείου ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ