Το Γυμνάσιο Μαλεσίνας δέχεται οικονομικές προσφορές για εκπαιδευτική εκδρομή στα Καμένα Βούρλα (Τετάρτη 11 -03- 2015)

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
& ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
Α/ΘΜΙΑΣ ΚΑΙ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
Tαχ. Δ/νση: 35001 ΜΑΛΕΣΙΝΑ
E-mail: mail@gym-males.fth.sch.gr
Τηλέφωνο: 22330 51303
Fax: 22330 51303

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος

Η Διευθύντρια του Γυμνασίου Μαλεσίνας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής μαθητών της Β΄ τάξης του σχολείου, στα Καμένα Βούρλα  , στα Ιαματικά λουτρά , την Τετάρτη 11 Μαρτίου 2015, με τα εξής χαρακτηριστικά:
• Προορισμός: Καμένα Βούρλα
• Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 23
• Αριθμός συνοδών καθηγητών: 2
• Ημερομηνία αναχώρησης: 11-03-2015
• Ημερομηνία επιστροφής:11-03-2015
• Μεταφορικό μέσον: Λεωφορείο ισοδύναμης χωρητικότητας με όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).
• Ασφαλιστική «ταξιδιωτική κάλυψη» για κάθε εκδρομέα (ή πρόσθετη ασφάλιση ).
• Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης.
Πρόγραμμα: Τετάρτη 11-03-2015, 9:00 Αναχώρηση από Γυμνάσιο Μαλεσίνας, 10:00 π.μ άφιξη στα Καμένα Βούρλα. Στη συνέχεια περιήγηση στο χώρο των λουτρών και  ενημέρωση, ξεκούραση και φαγητό. Επιστροφή στη Μαλεσίνα 4:00 μ.μ.
Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής και το κόστος ανά μαθητή (με Φ.Π.Α.)
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γραφείο της Διευθύντριας του Γυμνασίου Μαλεσίνας (Ταχ. Δ/νση: Γυμνάσιο Μαλεσίνας, Τ.Κ. 35001, Μαλεσίνα) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και τη Παρασκευή 06-3-2015 ώρα 09:00 π.μ.
Με κάθε προσφορά πρέπει απαραιτήτως να κατατίθεται και υπεύθυνη δήλωση ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Μπαφούτσου Μαρία