Πρόσκληση υποβολής οικονομικής προσφοράς πενθήμερης εκδρομής της Γ΄Λυκείου του ΓΕΛ Μαλεσίνας

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ 35009

ΤΗΛ. 2233052529

FAX :223051047

e-mail: mail@lyk-males.fth.sch.gr

Ο Διευθυντής του  Γενικού Λυκείου Μαλεσίνας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά πρακτορεία διοργάνωσης πενθήμερης εκδρομής μαθητών της Γ΄ (Τρίτης) τάξης .
Η εκδρομή θα πραγματοποιηθεί από 07 – 02 – 2013 ημέρα Παρασκευή μέχρι και 11 – 02 – 2013 ημέρα Δευτέρα.
Ο αριθμός των μαθητών προβλέπεται να είναι 28 και οι συνοδοί 2.
Οι προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων θα πρέπει να εξασφαλίζουν:
• Κατηγορία ξενοδοχείου, καθώς και το τι θα προσφέρει.
• Είδος δωματίων (δίκλινα, τρίκλινα).
• Ασφαλιστική «ταξιδιωτική κάλυψη» για κάθε εκδρομέα (ή πρόσθετη ασφάλιση ).
• Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης.
• Φ.Π.Α.
Παρακαλώ, επίσης, να μας γνωστοποιήσετε, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα, το ποσό που αντιστοιχεί σε κάθε μαθητή.
Τέλος, στον κλειστό φάκελο της προσφοράς σας, θα πρέπει να υπάρχει και υπεύθυνη δήλωση, όπου θα δηλώνεται ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο πρέπει να βρίσκεται σε ισχύ.
Οι προσφορές θα κατατεθούν μέχρι την Παρασκευή 11-01-2013, στο Γραφείο του Διευθυντή του  Γενικού Λυκείου Μαλεσίνας αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικά.

Πρόγραμμα εκδρομής

1η ΗΜΕΡΑ Πέμπτη 7-2-2013

Αναχώρηση από Μαλεσίνα (07.00 πμ), επίσκεψη στη Βεργίνα. Άφιξη στη Θεσσαλονίκη,ταυτοποίηση δωματίων,νυχτερινή έξοδος.

2η ΗΜΕΡΑ Παρασκευή 8 – 2 – 2013

Αναχώρηση από το ξενοδοχείο,άφιξη στη Νάουσα για φαγητό,επίσκεψη στο χιονοδρομικό, Άφιξη στο ξενοδοχείο. Βραδινή έξοδος.

3η ΗΜΕΡΑ Σάββατο 9 – 2 – 2013

Περιήγηση στη Θεσσαλονίκη (Άγιος Δημήτριος, Λευκός Πύργος, Εμπορικό Cosmos), επιστροφή στο ξενοδοχείο, νυχτερινή έξοδος.

4η ΗΜΕΡΑ Κυριακή 10-2-2013

Αναχώρηση από το ξενοδοχείο, άφιξη στην Έδεσσα(φαγητό, επίσκεψη στους καταρράκτες), επιστροφή στο ξενοδοχείο, νυχτερινή έξοδος.

5η ΗΜΕΡΑ Δευτέρα 10-2-2013

Περιήγηση στη Θεσσαλονίκη, Αναχώρηση από τη Θεσσαλονίκη, Άφιξη στην Μαλεσίνα (10.00 μμ)

Κακκαβάς Κων/νος