ΓΕΛ ΜΑΡΤΙΝΟΥ: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος μονοήμερης εκδρομής στο Βόλο στις 26/3/2015

H Διευθύντρια του Λυκείου Μαρτίνου προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών του σχολείου μας στο Βόλο – Μακρυνίτσα Πηλίου με τα εξής χαρακτηριστικά:
Προορισμός: Βόλος – Μακρυνίτσα
Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 45
Αριθμός συνοδών καθηγητών: 4
Ημερομηνία αναχώρησης: 26/3/2014
Ημερομηνία επιστροφής: 26/3/2014
Μεταφορικό μέσο: Ένα λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ). Θα προτιμηθεί η προσφορά με την οικονομικότερη συνολική τιμή.
Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης (υποχρεωτική).
Ασφαλιστική (προαιρετική) «ταξιδιωτική κάλυψη» για κάθε εκδρομέα (ή πρόσθετη ασφάλιση ).
Πρόγραμμα:
8:00: Αναχώρηση από το Λύκειο Μαρτίνου, ενδιάμεση στάση
10:30: Άφιξη στο Βόλο 10:30 Επίσκεψη στο Αρχαιολογικό Μουσείο Βόλου
11:30-15:30: Αναχώρηση για Μακρυνίτσα. Περιήγηση – φαγητό|
16:30 – 19:30: Βόλος
19:30: Αναχώρηση – Επιστροφή
22:00: Άφιξη στο Μαρτίνο
Απαιτείται ασφάλιση αστικής επαγγελματικής ευθύνης, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση μαθητών και συνοδών, που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής και για το κόστος ανά μαθητή (με ΦΠΑ).
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο γραφείο της Διευθύντριας του Γενικού Λυκείου Μαρτίνου, ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως, το αργότερο μέχρι και την Παρασκευή 13-03-2015 (ώρα 13.00΄). Με κάθε προσφορά πρέπει απαραιτήτως να κατατίθεται και υπεύθυνη δήλωση του υπευθύνου του ταξιδιωτικού γραφείου ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η Διευθύντρια του Λυκείου Μαρτίνου
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ