Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή του ΓΕΛ Ελάτειας στην Πάτρα

Το Γενικό Λύκειο Ελάτειας δέχεται οικονομικές προσφορές για την τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών της A’ Λυκείου στα πλαίσια δραστηριοτήτων στο διάστημα 3-4-2015 έως 5-4-2015.

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ :27 μαθητές και 3 συνοδοί καθηγητές

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: Πάτρα

ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΑ : Ξενοδοχεία 3* κοντά στο κέντρο της πόλης

Η προσφορά θα πρέπει να περιλαμβάνει:

• Μετακίνηση με λεωφορείο από Ελάτεια προς Πάτρα και αντίστροφα.
  • Διαμονή σε τρίκλινα και τετράκλινα δωμάτια και μονόκλινα για τους συνοδούς καθηγητές, με πρωινό
  • Μεταφορές και περιηγήσεις με το λεωφορείο σύμφωνα με το πρόγραμμα
  • Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
  • Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
  • Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Στην προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής εκδρομής με ΦΠΑ αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή και μαθήτρια.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ ΕΛΑΤΕΙΑΣ (Ελάτεια, Τ.Κ. 35004 ΤΗΛ. : 2234031021) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι 23-3-2015.

Γεώργιος Μαργιώλας