ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ-ΠΗΛΙΟ ΤΟΥ 1ΟΥ ΓΕΛ ΛΑΜΙΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ-ΠΗΛΙΟ
ΤΟΥ 1ΟΥ ΓΕΛ ΛΑΜΙΑΣ
ΘΕΜΑ: «Προσφορές για την πραγματοποίηση μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής στο Βόλο-Πήλιο »
Το 1ο ΓΕ.Λ. Λαμίας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής στο Βόλο-Πήλιο με τα εξής χαρακτηριστικά:
• Προορισμός: στο Βόλο-Πήλιο
• Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: ογδόντα πέντε (85)
• Αριθμός συνοδών καθηγητών: Τέσσερες (04)
• Διάρκεια: Μία (01) ημέρα
• Ημερομηνία αναχώρησης: 30/04/2015 ημέρα Πέμπτη.
• Ημερομηνία επιστροφής: 30/04/2015 ημέρα Πέμπτη
• Μεταφορικό μέσον: δύο (02) λεωφορεία με όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).
Πρόγραμμα μετακινήσεων:
Λαμία (08:00) – -Βόλος 10.00 –Μακρυνίτσα 12.00 –Βόλος 14.00 – Λαμία (20:00)
Απαιτείται ασφάλεια αστικής επαγγελματικής ευθύνης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση μαθητών και συνοδών που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής και κόστος ανά μαθητή (με ΦΠΑ).
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου ΓΕ.Λ. Λαμίας (Ταχ. Δ/νση: 1ο Γενικό Λύκειο Λαμίας, Κ. Παλαμά 6, Λαμία, Τ.Κ. 35100), ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και την Τρίτη 21-04-2015 (ώρα 13.00΄).
Με κάθε προσφορά πρέπει απαραιτήτως να κατατίθεται εκτός των απαιτούμενων εγγράφων όπως ορίζει η νομοθεσία και υπεύθυνη δήλωση, ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Καλτσάς Ιωάννης
Οικονομολόγος