ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΚΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΨΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΓΕΛ. ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ ΣΤΗ ΛΑΜΙΑ-ΜΕΤΕΩΡΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ

Το ΓΕΛ Κάτω Τιθορέας δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτι-κά) γραφεία για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής στη Λαμία- Μετέωρα- Τρίκαλα.
Προορισμός: Λαμία- Μετέωρα- Τρίκαλα
Διάρκεια: Μια (1) ημέρα
Ημερομηνία αναχώρησης: 29/04/2015
Ημερομηνία επιστροφής: 29/04/2015
Μεταφορικό μέσον: Ενα λεωφορείο (με όλες τις προβλεπόμενες προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)
Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 35
Αριθμός συνοδών καθηγητών: 3
Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν με κλειστό φάκελο στο Διευθυντή του Λυκείου ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Πέμπτη 24/04/2015 στις 12:00 .
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από πενταμελή επιτροπή αποτελούμενη από το Διευθυντή του σχολείου, δύο συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο των γονέων-κηδεμόνων και εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς συμβουλίου των μαθητών. Πληροφορίες Τηλ. 2234049738
ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ