Πρόσκληση Εκδήλωσης ενδιαφέροντος για Ημερήσια εκδρομή του Γυμνάσιου Μαλεσίνας στα Τρίκαλα-Μετέωρα

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
Α/ΘΜΙΑΣ ΚΑΙ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΤΑΧ. Δ/ΝΣΗ : ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΤΑΧ. ΚΩΔΙΚΑΣ : 35001
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ : ΜΠΑΦΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΗΛΕΦΩΝΟ & FAX : 2233051303
E-mail : mail@gym-males.fth.sch.gr

ΘΕΜΑ:«ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ».

Το Γυμνάσιο Μαλεσίνας δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά
(ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση Ημερήσιας εκδρομής των μαθητών του σχολείου.
• Προορισμός: Μετέωρα- Τρίκαλα (επιστροφή).
• Διάρκεια: Μια (1) ημέρα
• Ημερομηνία αναχώρησης: 30/4/2015
Αναλυτικό Πρόγραμμα: 30/4/2015 08:00 Αναχώρηση από Μαλεσίνα. Στάση στο Δομοκό. Επίσκεψη στα Μετέωρα. Άφιξη στα Τρίκαλα. Περιήγηση στην Πόλη, φαγητό. Επιστροφή με στάση στα Καμένα Βούρλα.
• Μεταφορικό μέσο: Τρία (3) λεωφορεία με όλες τις προβλεπόμενες από την ελληνική νομοθεσία προδιαγραφές, ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ.
Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν:130
• Αριθμός συνοδών καθηγητών: 8

• Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στo Γυμνάσιο Μαλεσίνας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι 24–4-2015 και ώρα 11:00 π.μ.
Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
ΜΠΑΦΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ