ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗΣ ΕΚΠ/ΚΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΤΗΣ B΄ ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ 1ου ΓΕΛ ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΟ ΒΟΛΟ-ΠΗΛΙΟ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ Β’ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ 1ου ΓΕΛ ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΟ ΒΟΛΟ-ΠΗΛΙΟ

Για την πραγματοποίηση της μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής της Β΄ Τάξης του 1ου ΓΕΛ Λαμίας στο Βόλο, που θα πραγματοποιηθεί στις 30 Απριλίου 2015, το σχολείο μας δέχτηκε τις εξής προσφορές:
1. LΟΚRIS TOURS
10 €/μαθητή (συμπεριλαμβανομένης της ασφάλειας  ιατροφαρμακευτικής  και αστικής ευθύνης ) και συνολικά για 85 μαθητές: 850€
2. Kolimenos Travel

9,50€/μαθητή + 1,30 €/μαθητή( ασφάλεια αστικής ευθύνης ) και συνολικά για 85 μαθητές:918€

3. ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ Ν. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Συνολικά 760 €+ 1,20€/μαθητή ( ασφάλεια αστικής ευθύνης). Συνολικά για 85 μαθητές: 862€

4.MAΛΑΒΕΤΑΣ TRAVEL 740€ + 1,5 / μαθητή (ασφάλεια αστικής ευθύνης).Συνολικά για 85 μαθητές 867,7.

Μετά από αξιολόγηση των προσφορών , από την αρμόδια επιτροπή αξιολογήθηκαν οι προσφορές με πλήρη δικαιολογητικά και τον έλεγχο που προβλέπεται από το ΠΔ 339/96. Με βάση τα κριτήρια της προκήρυξης ,επιλέχθηκε η προσφορά του LΟΚRIS TOURS γιατί πληρoί τις απαιτήσεις του προγράμματος και είναι πιο συμφέρουσα από οικονομικής άποψης και καλύπτει όλα τα ζητούμενα της προκήρυξης με βάση την νομοθεσία.
ΛΑΜΙΑ 22/04/2015
ΚΑΛΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ