Πρόσκληση υποβολής οικονομικών προσφορών για εκδρομή του Γυμνασίου Σπερχειάδας στη Λαμία

Γυμνάσιο Σπερχειάδας
Σπερχειάδα Φθιώτιδας ΤΚ 35003
Τηλ:22360 43237
Το Γυμνάσιο Σπερχειάδας δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση ημερήσιας επίσκεψης των μαθητών της B Γυμνασίου στη Λαμία την Τρίτη 28/04/2015.
Πρόγραμμα μετακινήσεων:
Αναχώρηση στις 8.30 για Βιομηχανία Γάλακτος – Άφιξη 09:15 – Ξενάγηση
Αναχώρηση στις 10:30 για Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας- Ξενάγηση στην έκθεση Αρχαίας Ελληνικής Τεχνολογίας.
Αναχώρηση στις 11:30 για Σπερχειάδα με ενδιάμεση στάση στο Τουριστικό Περίπτερο Αγίου Λουκά.
Άφιξη στη Σπερχειάδα στις 13:30

Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 26
Αριθμός συνοδών καθηγητών: 2
Προδιαγραφές
Μεταφορικό μέσον: Ένα λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας, air condition) για την μετάβαση, τις μετακινήσεις στην περιοχή και την επιστροφή.

Στην προσφορά να αναφέρεται η συνολική τιμή της εκδρομής καθώς και η τιμή ανά μαθητή.
Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
Λόγω στενών χρονικών περιθωρίων οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Σπερχειάδας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Πέμπτη 23/04/2015 στις 13:00.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από επιτροπή αποτελούμενη από την Διευθύντρια του Σχολείου, τους συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο των γονέων-κηδεμόνων και εκπρόσωπο των συμβουλίων των μαθητών.
Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ :
Ντούβλη Αικατερίνη