πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πολυήμερη (7ήμερη) εκδρομή μαθητών του Γενικού Λυκείου Μαρτίνου.

Για το αρχείο πατήστε gel_martin_prosf_ekdromi_2015_teliko

Μαρτίνο 22/10/15

Αριθ. Πρωτ. 374

ΘΕΜΑ: «Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για προγραμματιζόμενη πολυήμερη εκδρομή της Γ΄ τάξης του Λυκείου Μαρτίνου»

Το Γενικό Λύκειο Μαρτίνου δέχεται οικονομικές προσφορές για την πολυήμερη εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών της Γ’ Λυκείου στο διάστημα 12-12-2015 έως 18-12-2015.

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ : 14 μαθητές και 2 συνοδοί καθηγητές

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ:            ΙΤΑΛΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ

Συγκεκριμένα: Μετάβαση ακτοπλοϊκώς στη Βενετία από Ηγουμενίτσα (1 διανυκτέρευση εν πλω), 1 Διανυκτέρευση στο Κόμο. Λωζάννη (2 διανυκτερεύσεις), 1 Διανυκτέρευση Πιατσέντζα. Πιατζέντσα – Ανκόνα, επιστροφή ακτοπλοϊκώς στις 14:00 για  Ηγουμενίτσα με διανυκτέρευση εν πλω.

ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΑ : Ξενοδοχεία 4* με ημιδιατροφή κοντά στο κέντρο

Η προσφορά θα πρέπει να περιλαμβάνει:

• Ακτοπλοϊκά εισιτήρια και ώρες δρομολογίων
  • Διανυκτέρευση σε καμπίνες για όλους τους μαθητές και τους συνοδούς.
  • Μετακίνηση με λεωφορείο από Μαρτίνο προς το λιμάνι της Ηγουμενίτσας και αντίστροφα. Το λεωφορείο θα συνοδεύει τους μαθητές καθ’ όλη τη διάρκεια της εκδρομής και στο πλοίο από Ηγουμενίτσα προς Βενετία αλλά και κατά την επιστροφή από Ανκόνα προς Ηγουμενίτσα.
  • Διαμονή σε τρίκλινα και τετράκλινα δωμάτια και μονόκλινα για τους συνοδούς καθηγητές.
  • Μεταφορές και περιηγήσεις με λεωφορείο σε όλες τις πόλεις σύμφωνα με το πρόγραμμα
  • Έμπειρος ξεναγός σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής.
  • Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
  • Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
  • Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Στην προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής εκδρομής αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή και μαθήτρια.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ ΜΑΡΤΙΝΟΥ (Μαρτίνο, Τ.Κ. 35005 ΤΗΛ. : 22330 61498) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 30-10-2015 και ώρα 13:00.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ