αξιολόγηση προσφορών για την πενταήμερη ΓΕΛ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

ΓΕΛ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Mail: mail@lyk-livan.fth.sch.gr
τηλ:2233032392
Σήμερα 29-10-2015 ,ημέρα Πέμπτη και ώρα 12.30 μ.μ ανοίχτηκε η μία και μοναδική παραληφθείσα προσφορά από το τουριστικό γραφείο LOKRIS Travel για την διοργάνωση της πενταήμερης εκδρομής της Γ τάξης του σχολείου μας με προορισμό την ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ από 07-12-2015 μέχρι  11-12-2015 .
Η Τιμή που δόθηκε από το ανωτέρω τουριστικό γραφείο έιναι 523 ευρώ/άτομο με συνολικό κόστος 6799 ευρώ.
Δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης με άλλο πρακτορείο αφού μετά από δύο αναρτήσεις για εκδήλωση ενδιαφέροντος δεν ανταποκρίθηκε κανένα πρακτορείο λόγω του μικρού αριθμού μαθητών.
Επίσης η προσφορά από το LOKRIS Travel ανταποκρίνεται στις οικονομικές απαιτήσεις του σχολείου αλλά και είναι σύμφωνο με όλα όσα το σχολείο κοινοποίησε στην πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος.
Έτσι το σχολείο επιλέγει  το LOKRIS Travel για την διοργάνωση της εκδρομής.
ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ