Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πολυήμερη εκδρομή της Γ τάξης του ΓΕΛ Κάτω Τιθορέας (Ανακοινοποίηση ως προς τη ημέρα παράδοσης προσφορών)

Το Γενικό Λύκειο Κάτω Τιθορέας δέχεται οικονομικές προσφορές για την πολυήμερη εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών της Γ’ Λυκείου

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΙΤΑΛΙΑ –ΡΩΜΗ

Διάρκεια :6ήμερη
Μεταφορικό μέσο: Πλοίο – Λεωφορείο με όλες τις προδιαγραφές- ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)
Κατηγορία καταλύματος: Ξενοδοχείο από 3*** και άνω κατά προτίμηση στο κέντρο της πόλης
Διάστημα πραγματοποίησης εκδρομής: από 05/12/2015 έως 15/12/2015
Αριθμός μαθητών : 21
Αριθμός καθηγητών: 3
Οι προσφορές θα πρέπει να είναι σε ξεχωριστό φάκελο ανά προορισμό και να περιλαμβάνουν:
• Μετακινήσεις με λεωφορείο και ακτοπλοϊκά εισιτήρια και ώρες δρομολογίων
• Διανυκτέρευση σε καμπίνες για όλους τους μαθητές και τους συνοδούς.
• Διαμονή σε τρίκλινα και τετράκλινα δωμάτια και μονόκλινα για τους συνοδούς καθηγητές.
• Μεταφορές και περιηγήσεις με λεωφορείο σύμφωνα με το πρόγραμμα
• Έμπειρος ξεναγός σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής.
• Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
• Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
• Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Σε κάθε προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής εκδρομής αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή και μαθήτρια.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ (Κάτω Τιθορέας, Τ.Κ. 35015 ΤΗΛ. : 2234049738) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι Παρασκευή 13-11-2015.

Κοτρώτσος Αθανάσιος