Πρόσκληση Εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την τριήμερη εκδρομή της Γ’ τάξης του 4ου Γυμνασίου Λαμίας

Το 4ο Γυμνάσιο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές για την τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών της Γ’ Γυμνασίου στο διάστημα 6-12-2015 έως 8-12-2015.
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ: 80 μαθητές και 5 συνοδοί καθηγητές
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ Θεσσαλονίκη – Νάουσα – Βέροια
Συγκεκριμένα:
Κυριακή 6/12/2015, Λαμία – Θεσσαλονίκη, διανυκτέρευση
Δευτέρα 7/12/2015, Θεσσαλονίκη, διανυκτέρευση
Τρίτη 8/12/2015 Θεσσαλονίκη, Βεργίνα, Νάουσα, Βέροια, Λαμία
ΚΑΤΑΛΥΜΑ : Ξενοδοχείο 3* κοντά στο κέντρο, το οποίο να αναφέρεται.
Η προσφορά θα πρέπει να περιλαμβάνει:
• Μετακίνηση με δύο λεωφορεία από Λαμία προς Θεσσαλονίκη και επιστροφή.
• Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
• Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
• Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Στην προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής εκδρομής αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή και μαθήτρια.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο 4ο Γυμνάσιο Λαμίας (Παλαμά και Παρδάλη, Τ.Κ. 35100 τηλ: 22310 24430) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 11-11-2015 και ώρα 13:00.

Πάλλας Δήμος