ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥ Γ/ΣΙΟΥ ΛΑΡΥΜΝΑΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
ΛΑΡΥΜΝΑ, 27/11/2015
Τηλέφωνο : 2233041740
FAX: 2233041100
Πληροφορίες : Δάρρα Αλεξάνδρα

Το Γυμνάσιο Λάρυμνας δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία για την διοργάνωση της μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών της Ά ,΄Β και ΄Γ τάξης του σχολείου μας .
Προορισμός: Αθήνα : Μουσείο Γουλανδρή – Εργοστάσιο Σοκολάτας – Πολυχώρος
Διάρκεια: Μία (1) ημέρα
Ημερομηνία αναχώρησης: 17/12/2015 ώρα 08.15 πρωινή
Ημερομηνία επιστροφής: 17/12/2015 ώρα 20.30 βραδινή το αργότερο.
Μεταφορικό μέσον: Ένα λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)
Μετακινήσεις: Από Λάρυμνα προς Αθήνα και το αντίστροφο.
Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 40 σε σύνολο 42

Αρχηγος: ένας (1)
Αριθμός συνοδών καθηγητών: 2 (δύο)

Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης & διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Λάρυμνας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι τη Τρίτη 1–12-2015 στις 13:00 μ.μ.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από επιτροπή αποτελούμενη από τον διευθυντή του σχολείου, τους συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο των γονέων-κηδεμόνων και εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς συμβουλίου των μαθητών.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ: ΔΑΡΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ