Πρόσκληση υποβολής οικονομικών προσφορών για ημερήσια εκδρομή του Γυμνασίου Σπερχειάδας σε Αθήνα-Χαλκίδα

Γυμνάσιο Σπερχειάδας
Σπερχειάδα Φθιώτιδας ΤΚ 35003
Τηλ:22360 43237

Το Γυμνάσιο Σπερχειάδας δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση ημερήσιας εκδρομής των μαθητών της Α Γυμνασίου σε Αθήνα και Χαλκίδα την Τρίτη 07/03/2017.
Πρόγραμμα μετακινήσεων:
Αναχώρηση στις 8.00 από Σπερχειάδα για Αθήνα με ενδιάμεση στάση – μετάβαση στο Ίδρυμα Ευγενίδου (Πλανητάριο) – Παρακολούθηση προγράμματος – αναχώρηση για Χαλκίδα – φαγητό και περιήγηση στη Χαλκίδα. Αναχώρηση για Σπερχειάδα στις 17:30 με ενδιάμεση στάση.
Άφιξη στη Σπερχειάδα στις 20:00.

Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 26
Αριθμός συνοδών καθηγητών: 2

Προδιαγραφές
Μεταφορικό μέσον: Σύγχρονο μεγάλο (50 θέσεων) λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας, air condition) για την μετάβαση, τις μετακινήσεις στην περιοχή και την επιστροφή

Στην προσφορά να αναφέρεται η συνολική τιμή της εκδρομής καθώς και η τιμή ανά μαθητή.
Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Σπερχειάδας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 17/02/2017 και ώρα 12:00 το μεσημέρι.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από επιτροπή αποτελούμενη από τον Διευθυντή του Σχολείου, τους συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο των γονέων-κηδεμόνων και εκπρόσωπο των συμβουλίων των μαθητών.

Γεωργιάδης Βασίλειος