Ενημέρωση προσληφθέντων αναπληρωτών (Δ΄φάσης) για την διαδικασία τοποθέτησης σε σχολικές μονάδες και ανάληψης υπηρεσίας

Επί της διαδικασίας τοποθέτησης σε σχολικές μονάδες (για τις περιπτώσεις που απαιτείται) και ανάληψης υπηρεσίας, οι προσλαμβανόμενοι οφείλουν να ανατρέξουν στην διεύθυνση www.minedu.gov.gr/anaplirotes όπου έχουν αναρτηθεί οι απαραίτητες πληροφορίες και διευκρινίσεις.

Οι προσλαμβανόμενοι σε Μουσικά Σχολεία αναλαμβάνουν απευθείας στο Μουσικό Σχολείο από  16 Νοεμβρίου 2021 έως και  18 Νοεμβρίου 2021 χωρίς να δηλώνουν στις 12/11/2021 στο ΟΠΣΥΔ σχολική μονάδα.

Οι προσλαμβανόμενοι οφείλουν να παρουσιαστούν και να αναλάβουν υπηρεσία από τη Τρίτη 16 Νοεμβρίου 2021 έως και την Πέμπτη 18 Νοεμβρίου 2021.

Κοινή Χρήση