Σύμβουλοι Εκπαίδευσης με Έδρα την Φθιώτιδα

Σύμβουλοι Εκπαίδευσης (ΣΕ) με έδρα την Φθιώτιδα : ΠΕ01-02-03-79-82-83-86-87-88

[ΠΕ01] ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (xandreo@sch.gr)
[ΠΕ86] ΖΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (gzachos@sch.gr)
[ΠΕ03] ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ kalantg@gmail.com
[ΠΕ83] ΚΑΛΙΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (kalioras@sch.gr)
[ΠΕ87] ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΣΑΜΩ (varantonio@sch.gr)
[ΠΕ82] ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (nikolaidis@sch.gr)
[ΠΕ02] ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (epapant@sch.gr)
[ΠΕ88] ΣΤΟΦΟΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (stoforou@sch.gr)
Οι παρακάτω ΣΕ έχουν στην περιοχή ευθύνης τον Νομό Φθιώτιδας άλλα έχουν την έδρα τους σε άλλο Νομό.
[ΠΕ78] ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΑΚΡΙΒΗ (ageorgousi@sch.gr)

Σχολεία Παιδαγωγικής Ευθύνης κάθε ΣΕ

ΣΧΟΛΕΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ 2023

06-04-23 ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

α) η απόφαση τοποθέτησης των Συμβούλων Εκπαίδευσης αρμοδιότητας του A’ και B’ Περιφερειακού Συμβουλίου Επιλογής Σ.Ε. (Περιφερειακές Διευθύνσεις Εκπαίδευσης Αττικής, Δυτικής Ελλάδας, Θεσσαλίας και Στερεάς Ελλάδας)  ΕΔΩ  και

β) η Διαπιστωτική Απόφαση  «Διαπίστωση της λήξης της θητείας ή της παύσης άσκησης των αρμοδιοτήτων των Συντονιστών Εκπαιδευτικού Έργου ΕΔΩ

Κατανομή στις θέσεις των Συμβούλων Εκπαίδευσης της επιστημονικής ευθύνης του συνόλου ή ενοτήτων σχολικών μονάδων μίας ή περισσότερων Διευθύνσεων Εκπαίδευσης. To ΦΕΚ : fek20230200065.pdf

ΟΜΑΔΕΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (xls)

Κατανομή θέσεων Συμβούλων Εκπαίδευσης στις Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης – Κατανομή επιστημονικής ευθύνης . To ΦΕΚ : fek20220201634.pdf

[ΠΕ01 / ΘΕΟΛΟΓΩΝ] ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (xandreo@sch.gr )
Περιοχή αρμοδιότητας τις Διευθύνσεις  Δ.Ε. Φθιώτιδας, Καρδίτσας και Ανατολικής  Αττικής.

[ΠΕ02 / ΦΙΛΟΛΟΓΩΝ] ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ  (epapant@sch.gr)
Περιοχή αρμοδιότητας τη Διεύθυνση Δ.Ε. Φθιώτιδας.

[ΠΕ03 / ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ] ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (kalantg@gmail.com)
Περιοχή αρμοδιότητας τις Διευθύνσεις  Δ.Ε. Φθιώτιδας, Βοιωτίας και Ευρυτανίας.

[ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ79 – ΜΟΥΣΙΚΗΣ : ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ] Περιοχή αρμοδιότητας τις Διευθύνσεις Δ.Ε. και Π.Ε. Φθιώτιδας, Ευβοίας, Ευρυτανίας, Φωκίδας, Καρδίτσας και Τρικάλων.

[ΠΕ82/ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ] ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (nikolaidis@sch.gr)
Περιοχή αρμοδιότητας τις Διευθύνσεις  Δ.Ε. Φθιώτιδας, Βοιωτίας, Ευβοίας, Ευρυτανίας, Φωκίδας, Καρδίτσας, Μαγνησίας και Τρικάλων.

[ΠΕ83 /ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ] ΚΑΛΙΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (kalioras@sch.gr)
Περιοχή αρμοδιότητας τις Διευθύνσεις Δ.Ε. Φθιώτιδας, Βοιωτίας, Ευβοίας, Ευρυτανίας, Φωκίδας, Καρδίτσας, Λάρισας, Μαγνησίας και Τρικάλων.

[ΠΕ86 / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ] ΖΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (gzachos@sch.gr)
Περιοχή αρμοδιότητας τις Διευθύνσεις Δ.Ε. και Π.Ε. Φθιώτιδας, Φωκίδας, Ευρυτανίας και Καρδίτσας.

[ΠΕ87/ΥΓΕΙΑΣ, ΠΡΟΝΟΙΑΣ και ΕΥΕΞΙΑΣ] ΚΑΠΕΡΝΕΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (pkaperneka@yahoo.gr)
Περιοχή αρμοδιότητας τις Διευθύνσεις Δ.Ε. Φθιώτιδας, Βοιωτίας, Ευβοίας, Ευρυτανίας, Φωκίδας, Ανατολικής Αττικής, Καρδίτσας, Μαγνησίας και Τρικάλων.

[ΠΕ88 / ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΔΙΑΤΡΟΦΙΑΣ και ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ] ΣΤΟΦΟΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (stoforou@sch.gr)

Αναρτήσεις Συμβούλων

Κοινή Χρήση