ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΡΓΑΝΙΚΩΝ ΚΕΝΩΝ – ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ – ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΕΝΑ B1B2B3-050424

ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΕΝΑ Β4Β5Β6-050424

ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΕΝΑ Β7Β8Β9-050424

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί που κρίθηκαν ονομαστικά υπεράριθμοι

Α) στη σχολική τους μονάδα,

Β) από το 4ο Γ/σιο και 4ο ΓΕΛ Λαμίας (χαρακτηριζόμενα σχολεία ως Πειραματικά)

Γ) με μεταφορά οργανικής θέσης από το Γενικό Εκκλησιαστικό Λύκειο – Γυμνάσιο Λαμίας και

Δ) από το πρώην ΚΕΣΥ (συμβουλευτική στον επαγγελματικό προσανατολισμό)

να υποβάλουν δήλωση, εφόσον το επιθυμούν, να τοποθετηθούν στα οργανικά κενά των παραπάνω πινάκων.

Αιτήσεις γίνονται δεκτές έως και Δευτέρα 15-04-2024 και ώρα 09:00 στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο του ΠΥΣΔΕ Φθιώτιδας pysdefth@sch.gr. Οι αιτήσεις πρέπει να είναι υπογεγραμμένες.

Οι ενδιαφερόμενοι μετά την αποστολή της αίτησης θα λάβουν ηλεκτρονικό μήνυμα παραλαβής. Σε διαφορετική περίπτωση παρακαλούνται να επικοινωνούν στο τηλέφωνο της γραμματείας του ΠΥΣΔΕ (2231352811) για την επιβεβαίωση της λήψης της.

ΑΙΤΗΣΗ-ΔΗΛΩΣΗ

Σημείωση: Όσοι από τους εκπ/κούς των παραπάνω κατηγοριών δεν έχουν καταθέσει αίτηση για βελτίωση θέσης (Οκτώβριος 2023) παρακαλούνται να αποστείλουν πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης, βεβαίωση φοίτησης από το οικείο εκπ/κό ίδρυμα για τέκνα που σπουδάζουν (αλλά δε βρίσκονται στο τελευταίο εξάμηνο ή έτος σπουδών), πιστοποιητικό εντοπιότητας και βεβαίωση συνυπηρέτησης (σε δημόσιο ή και ιδιωτικό τομέα), εφόσον δεν έχουν ήδη καταθέσει τα αντίστοιχα δικαιολογητικά.

Κοινή Χρήση